Wersja do druku

Udostępnij

Już jutro, 27 sierpnia o godz. 18.00, Olsztyński Teatr Tańca zaprasza na premierę spektaklu Mapa twarzy. Spektakl jest finałem działań artystycznych grupy seniorów uczestniczących w projekcie Seniorzy w teatrze tańca. Przez ostatni miesiąc, pod okiem dwóch choreografek/reżyserek Anny Janczarek i Aleksandry Salej, seniorzy spotykali się na zajęciach ruchowych z elementami tańca i improwizacji, poznając formę sztuki, jaką jest teatr tańca. 

 

Mapa twarzy

choreografia/reżyseria: Anna Janczarek, Aleksandra Salej

opieka artystyczna: Katarzyna Grabińska

koordynator projektu: Monika Sobota

organizator: Olsztyński Teatr Tańca

produkcja: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA

partner: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

plakat: Mateusz Obarek, Gravite

foto: Arek Stankiewicz / Monika Kępka

wideo: Tadeusz Załęcki

 

O projekcie:

Celem projektu było uruchomienie kreatywności seniorów, rozbudzenie ich potencjału artystycznego oraz przełamanie barier i stereotypów poprzez wspólną pracę twórczą w grupie rówieśników.

Podczas spotkań, które odbywały się dwa razy w tygodniu, uczestnicy wspólnie odkrywali nieodkryte talenty, otwierali się na nową formę sztuki, improwizowali i tworzyli. 

 

Opiekunem artystycznym projektu jest Katarzyna Grabińska.

 

Projekt Seniorzy w teatrze tańca realizowany przez Olsztyński Teatr Tańca, działający w ramach Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA, organizowany jest przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dywitach. Projekt finansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close