Wersja do druku

Udostępnij

Tak jak wiele instytucji kultury, Teatr ROZBARK i Opera Wrocławska na najbliższe tygodnie przenoszą swoje działania do sieci, gdzie proponują swoim widzom zajęcia ruchowe.

 

TEATR ROZBARK_działamy online

 

Od poniedziałku do czwartku Teatr ROZBARK o godz. 11.00 zaprasza na poranne rozruchy z Anną Piotrowską oraz Alexejem Torgunakovem w ramach akcji Rozbark_zarażamy ruchem.

 

W piątki i soboty o godz. 19.00 w ramach akcji Teatralne wydobycie, czyli z Archiwum R. ROZBARK proponuje powrót do swoich archiwalnych premier.

 

 

O zajęciach:

 

Będziemy robić to, czego potrzeba nam teraz najbardziej, czyli minimalizować napięcia, oddychać i improwizować. Będziemy zadawać pytania i wspólnie poszukiwać odpowiedzi. Odnajdziemy przyjemność z ruchu i poszerzymy granice naszej cielesnej i duchowej eksploracji. Taniec w domu to samorozwój, dbanie o formę, to przypływ endorfin i spokój ducha jednocześnie.

 

Do uczestnictwa w zajęciach zaproszeni są wszyscy: młodsi i starsi, zaawansowani i początkujący, bez ograniczeń wiekowych oraz bez konieczności wcześniejszego doświadczenia tanecznego.

 

Wszystko czego potrzeba, aby wziąć udział to odrobina przestrzeni, butelka wody i wygodny strój. Zajęcia są przygotowane tak, aby nie wymagały dużo miejsca. Ćwiczenia będą możliwe do wykonania w salonach, sypialniach i na tarasach.

 

 

Harmonogram:

 

poniedziałek i środa, godz. 11.00: Anna Piotrowska

 

wtorek i czwartek, godz. 11.00: Alexey Torgunakov

 

piątek i sobota, godz. 19.00: Z Archiwum R

 

 

 

Szczegóły na kanale Teatru ROZBARK na Facebooku.

 

 

Opera Wrocławska

 

Opera Wrocławska zachęca do ćwiczenia podstaw baletu z jej tancerzami. Aby ułatwić swoim widzom przetrwanie najbliższych tygodni, tancerze baletu Opery Wrocławskiej codziennie proponują zajęcia ruchowe, zachęcają do aktywności fizycznej w warunkach domowych, z nietypowym wykorzystaniem sprzętów codziennego użytku.

 

Zajęcia dostępne są dla wszystkich. Oprócz tradycyjnych zajęć przy drążku, skorzystać można m.in . z lekcji cardio zumby, rozciągania, jogi z elementami mindfulness.

 

Zajęcia prowadzone są dwa, trzy, a nawet cztery razy dziennie przez różnych tancerzy. Szczegółowy grafik publikowany jest z wyprzedzeniem na profilu wroclawballet na Instagramie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close