Wersja do druku

Udostępnij

Forum Środowisk Sztuki Tańca wraz z Polską Siecią Tańca zapraszają na spotkanie informacyjne o projekcie ustawy o uprawnieniach artysty zawodowego. Odbędzie się ono na platformie Zoom we wtorek 29 czerwca o godz. 18.00.

 

Spotkanie ma charakter informacyjny. Zaproszone są na nie osoby zrzeszone w stowarzyszeniu Forum Tańca oraz ze środowiska współczesnych form tańca, a także wszystkie osoby zainteresowane tematem.

 

Termin: 29 czerwca, godz. 18.00-19.00

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/3zFcvFXp0

Link do spotkania: https://zoom.us/j/97883799013?pwd=QTR2Qy9MS0FGa2FwL3kyM2NVZ1ZDZz09
Meeting ID: 978 8379 9013
Passcode: 025262

 

W dniach 21-22 czerwca w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyła się konferencja uzgodnieniowa dot. ustawy o uprawnieniach artysty zawodowego z NIFC oraz z reprezentantami poszczególnych dziedzin sztuki w formie konsultacji na forum oraz w podgrupach. Forum Tańca reprezentowali Elżbieta Pańtak i Grzegorz Pańtak. Polską Sieć Tańca reprezentowała Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

 

29 czerwca, podczas spotkania, Sonia Nieśpiałowska-Owczarek opowie o podstawowych założeniach projektu ustawy o uprawnieniach artysty zawodowego (dawniej tzw. status artysty) w jej aktualnym kształcie oraz odpowie na pytania.

Spotkanie będzie nagrywane w celach informacyjnych dla członków stowarzyszenia Forum Tańca i osób zainteresowanych ze środowiska tańca.

Formuła i zasady spotkania:

 

Organizatorzy proszą o to, aby w pierwszej części spotkania wysłuchać informacji o założeniach ustawy.

 

Chęć zadania pytania podczas spotkania można zgłaszać, wpisując w czat na Zoom swoje imię i nazwisko. Prowadząca będzie kolejno wywoływać chętnych.

 

Organizatorzy proszą także, aby:
– formułować pytania zwięźle,
– zadając pytanie, nie zajmować zbyt dużo czasu, by zostawić go dla innych,
– nie przerywać osobie wypowiadającej się.

 

Dla własnej higieny:
– wyłączamy mikrofon, gdy nie mówimy,

– wyłączamy kamerę, jeśli nie chcemy być widoczni,
– wyłączamy podgląd samego/samej siebie lub tylko słuchamy, by zmniejszyć Zoom fatigue (Zoomowe zmęczenie).

Spotkanie potrwa godzinę. Na pytania, które nie doczekają się w tym czasie odpowiedzi, prowadząca odpowie zbiorczo za pośrednictwem maila. Zostanie on wysłany do członków stowarzyszenia oraz do osób chętnych.

 

Chęć otrzymania materiałów można zgłaszać pod adresem forumtanca@gmail.com.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close