Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM we współpracy z Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki zapraszają 10 czerwca w godz. 18.00-22.00 na Open Stage (sala widowiskowa MCKiS, ul. Elektoralna 12). W programie prezentacje różnych stylów i nurtów tanecznych w rozmaitych formach –  etiud ruchowych, małych form tanecznych, fragmentów spektakli. Publiczność przyzna nagrody finansowe trzem najciekawszym pracom, głosując na swoich faworytów. Prezentacjom będzie także towarzyszył konkurs na recenzję.

Rozmowę Kiedy sztuka jest sztuką? Między widownią a sceną w ramach wieczoru poprowadzi Hanna Raszewska (wykładowca, publicysta, teoretyk tańca).

Artyści, którzy zaprezentują się w ramach Open Stage:
Astarte – Monika Kowalczyk
Kobiecość

Grupa Z – Karolina Kroczak
Wystawa ciekawości

Teatr Tańca Inoj – Katarzyna Kryczka
Twarzą w twarz

Warszawski Teatr Tańca – Alisa Makarenko
I am A.M.

Natalia Meksa – grupa flamenco

Aleksandra Bożek-Muszyńska, Joanna Żurawska-Federowicz
Day of the performance

Akademia Tańca Zawirowania – Elwira Piorun
Lambarena

Aleksandra Staśkiewicz
Słój boli

Grupa Stowarzyszenia Sztuka Nowa – Dawid Żakowski
Artysta. Mechanika ucieczki

Udział w Open Stage jest bezpłatny. Obowiązuje rezerwacja wejściówek za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie WPT w zakładce „Rezerwacja miejsc”.
http://www.warszawskaplatformatanca.pl/rezerwacje,show.html

Liczba miejsc ograniczona. Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z gwarancją otrzymania wejściówek. Organizator potwierdza rezerwację drogą mailową.

 

 

***

Natomiast w sobotę 7 czerwca w ramach Warszawskiej Platformy Tańca w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki odbędą się zajęcia z tańca współczesnego, zawierające elementy pracy z partnerem, pracę nad techniką i motoryką ruchu. Prowadzący: Karolina Kroczak. Technika: Taniec współczesny przez zadania. Godziny: 10.30–12.00 grupa początkująca; 12.30–14.00 grupa średniozaawansowana. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.
WIĘCEJ

 

Warszawska Platforma Tańca 2014 - pasek logotypów (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close