Wersja do druku

Udostępnij

Od czwartku 23 maja do soboty 25 maja w Ostrołęce odbywać się będzie Festiwal Teatralny „InQbator Ruchu” vol. 2. W programie dominują propozycje teatru tańca i ruchu. Wśród zaproszonych gości znajdują się: Krakowski Teatr Tańca ze spektaklem w choreografii Eryka Makohona Takarazuka camp; Polski Teatr Tańca z wieczorem, w ramach którego zaprezentuje trzy choreografie: DSM-IV 301.81 (chor. Daniel Stryjecki), Ukradkiem (chor. Katarzyna Rzetelska i Tomasz Pomersbach) i Balladynę (chor. Karina Adamczak -Kasprzak,Agata Ambrozińska-Rachuta); Pandora Teatru Formy (reż. Józef Markowski) i Bachantki Teatru CHOREA. Konsultantem programu spektakli i działań tanecznych Festiwalu InQbator jest Aleksandra Dziurosz, dyrektor Warszawskiego Teatru Tańca.

Szczegółowe informacje o festiwalu: http://www.festiwalinqbator.pl/

oraz w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia naszego portalu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close