Wersja do druku

Udostępnij

 Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w najbliższą niedzielę 7 września o godz.17.00 na pierwszy z cyklu pokazów performatywnych w przestrzeni miejskiej – w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy. Kilkunastoosobowa grupa tancerzy i performerów zaprezentuje improwizowany pokaz podczas wernisażu otwierającego kolejną już edycję Galerii Tybetańskiej. Performans jest  inspirowany pracami w Galerii oraz jej charakterem i lokalizacją miejsca.

 

 Miejsce: Rondo (Wolnego) Tybetu, skrzyżowanie Al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Kasprzaka
https://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=117255162363284944989.00046ea859f5f3f940caa&dg=feature

 

 

Więcej o Galerii Tybetańskiej:
http://tibetangallery.pl/
https://pl-pl.facebook.com/GaleriaTybetanska

 

Performans jest realizowany we współpracy z Fundacją Inna Przestrzeń i Fundacją KLAMRA.

http://przestrzen.art.pl/

http://klamra.org/

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy.

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (oryginał)      Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close