Wersja do druku

Udostępnij

Nowy sezon teatralno-taneczny 2015/2016 Kielecki Teatr Tańca rozpocznie wieczorem choreograficznym Opowiedziane ruchem (2 października godz. 19.00, Plac Moniuszki 2B), w którym swoje autorskie etiudy zaprezentują się tancerze KTT. Prezentowane kreacje młodych twórców to krótkie spektakle, utrzymane w surowej, współczesnej formie wyrażającej człowieka poprzez ciało. Autorzy w indywidualny sposób opowiadają historie, na które składają się takie pierwiastki ludzkiego życia, jak miłość, wiara, szczęście, mityczność i symbolizm, nadzieja na przyszłość ale także walka, ból i śmierć.

 

Ponadto w dniach 2-4 października w siedzibie KTT odbędą się XXVIII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego. Tym razem wśród pedagogów są sami mężczyźni: Jean Claude Marignale  (afro-ka-jazz, moderna jazz), Grzegorz Pańtak (jazz), Joyss (swing jazz authentic).

 

Zapisy i informacje: warsztaty@ktt.pl, 41 367 67 12, 534 883 737.

 

Więcej

 

W programie wieczoru Opowiedziane ruchem znajdą się:
Insides, chor. Izabela Zawadzka 
Tak to My, chor. Mateusz Pietrzak

mea…tuus…corpus, chor. Dawid Matlak 

Ramy, chor. Anna Kuc, Dawid Kwarciany

Kuszące złudzenie, chor. Jan Madej
To jest moje, chor. Bartosz Wójcik
Wybór, chor. Dawid Matlak

Moc Haniela, chor. Alicja Horwath-Maksymow

 

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 41 367 67 12.
Kasa biletowa będzie czynna od 21.IX, w godzinach od 14:00 – 17:00.

Bilety w cenie: 25, 30 i 35 zł.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close