Wersja do druku

Udostępnij

To ostatni moment, by zgłosić się do nowego projektu, mającego na celu przygotowanie trailerów spektakli tanecznych (także tych spektakli, w których taniec stanowi element wiodący). Działanie prowadzone jest wspólnie przez Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Adama Mickiewicza w ramach PolandDances. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy twórców i artystów tańca, organizacje pozarządowe oraz instytucje kultury do skorzystania z tej okazji. Nabór do projektu trwa do 1 grudnia 2020 roku.

Pozyskane podczas naboru materiały staną się bazą do stworzenia filmów promocyjnych (trwających od 30 do 50 sekund), których przygotowanie zleci i sfinansuje Instytut Muzyki i Tańca. Zabudżetowane przez nas środki pokryją realizację 90 trailerów. Wszelkie prawa własności intelektualnej powstałe podczas realizacji projektu zostaną przekazane nieodpłatnie na rzecz beneficjentów.

Do udziału w naborze zapraszamy osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i instytucje kultury posiadające:

autorskie prawa majątkowe i pokrewne do materiału filmowego i dźwiękowego powstałego podczas rejestracji spektaklu, nadto są uprawnione do wykonywania praw zależnych do zarejestrowanego materiału;

materiały filmowe i dźwiękowe o minimalnej jakości 1280 x 720 pikseli oraz długości od 20 minut do 2 godzin.

Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2020 roku lub do momentu wykorzystania dostępnych środków finansowych na realizację projektu.

Zgłoszenia w formie wiadomości mailowej prosimy kierować na adres: office@polanddances.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać dane beneficjenta (nazwa lub imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) oraz link/linki do pobrania materiałów filmowych (rejestracja spektaklu) wraz z niezbędnymi logotypami.

Jeden beneficjent może zgłosić maksymalnie dwa spektakle.

O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje kolejność zgłoszeń, a także zgodność nadesłanych materiałów z wymaganymi przez Instytut parametrami technicznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia na stronie imit.org.pl

Załącznikiem do ogłoszenia jest wzór umowy z beneficjentem.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Adama Mickiewicza.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close