Wersja do druku

Udostępnij

Stowarzyszenie „Połczyńskie Innowacje Kulturalne” zaprasza na kolejną, XI edycję Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego „Na bosaka”, która odbędzie się w dniach 21 lipca-1 sierpnia 2014 roku w Połczynie-Zdroju (Stowarzyszenie „Połczyńskie Innowacje Kulturalne”, Plac 1000-lecia 5/10). OWTW podzielone będą na dwa turnusy, podczas których każdy będzie mógł dostosować wybór zajęć do swoich potrzeb i umiejętności. Wszystkie propozycje zajęć podzielone zostały na trzy kategorie przeznaczone dla osób na poziomie zaawansowanym, średniozaawansowanym i podstawowym. Zajęcia poprowadzą stali goście warsztatów: Leszek Bzdyl, Witold Jurewicz, Dawid Lorenc, Jacek Owczarek, Igor Podsiadły, a ponadto: Natalia Iwaniec, Anna Krysiak, Anna Piotrowska, Iwona Olszowska, Anna Achimowicz, Aldona Chróściewicz, Paweł Grala, Sebastian Gębura, Adrian Bartczak, Sebastian Flegiel i Krzysztof Skolimowski. Pomiędzy dwoma turnusami odbędzie się intensywny weekend z zajęciami master class, prowadzonymi przez Wojciecha Mochnieja i Annę Wytych-Wierzgacz.

 

Program warsztatów obok zajęć tanecznych jak co roku obejmuje również projekcje kina tańca, wykłady teoretyczne, performatywne akcje uliczne i plenerowe, spotkania jam session oraz integracyjne imprezy taneczne.

 

Oferta warsztatowa jest skierowana nie tylko do tancerzy, ale również do instruktorów, improwizatorów, performerów lubiących działać w specyficznych przestrzeniach i w plenerze, dzieci uczestników, osób z kontuzjami i wadami układu ruchowego.

 

Więcej informacji  na stronie internetowej: www.owtw.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close