Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 19 lipca-1 sierpnia 2015 Stowarzyszenie Połczyńskie Innowacje Kulturalne zaprasza do udziału w XII Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego „Na bosaka” w Połczynie Zdroju. Na imprezę składają się intensywne zajęcia warsztatowe, pokazy spektakli i wykłady. W ramach Otwartej Sceny Tańca twórcy związani z amatorskim ruchem artystycznym będą mogli liczyć na indywidualny komentarz obserwatorów czyli tancerzy i choreografów, jak  m.in. Anna Piotrowska, Iwona Olszowska, Adrian Bartczak. Jak co roku zajęcia warsztatowe zostały podzielone na dwa turnusy (20-24 lipca oraz 27-31 lipca). Nowością będą zajęcia z wybitnym improwizatorem Davidem Zambrano (techniki Flying Low & Passing Through). Ponadto wśród nowości wykład Tomasza Ciesielskiego Neurohisteria i neuroperspektywy dla tańca oraz warsztaty Taneczny umysł. Warsztaty obejmują trzy poziomy zaawansowania (otwarte, z doświadczeniem, zaawansowany), a ponadto odbywać się będę także otwarte treningi ruchowe.

 

Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia:

 www.owtw.pl oraz na Facebooku

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close