Wersja do druku

Udostępnij

Polska Platforma Tańca to wydarzenie mające na celu wyłonienie i promocję najciekawszych oryginalnych produkcji tanecznych powstałych w Polsce lub zrealizowanych przez polskich choreografów. Finał tegorocznej Polskiej Platformy Tańca odbędzie się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku.

 

Zapraszamy miłośników tańca i profesjonalistów zainteresowanych polską twórczością choreograficzną do Gdańska. W ciągu czterech dni będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w prezentacjach spektakli, spotkaniach i dyskusjach z artystami i ekspertami z dziedziny tańca.

 

Mamy nadzieję, że najbliższa edycja Platformy stanie się okazją do zacieśnienia współpracy zarówno wewnątrz środowiska tańca w Polsce, jak i na poziomie międzynarodowym.

 

Formularz rejestracji dostępny jest online: https://forms.gle/ejuEC9KgzefUhYFn8.

 

Termin rejestracji upływa 19 lipca 2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Możliwość udziału w Platformie potwierdzimy do 26 lipca 2019 roku.

           

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza, koproducent międzynarodowego spektaklu Serce Fabryki, przygotowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt mejlowy: info@polskaplatformatanca.pl.

 

Więcej informacji na stronie: www.polskaplatformatanca.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close