Wersja do druku

Udostępnij

Ruszyły jesienne pokazy Polskiej Sieci Tańca 2020. W październiku widzowie z Lublina i Warszawy mieli okazję spotkać się na żywo z artystami Polskiego Teatru Tańca i Grupy Wokół Centrum. Przed nami jeszcze dwa wieczory we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. 23 października odbędzie się pokaz spektaklu Teatru Tańca Zawirowania Real love oraz Lullaby for the Restless Aleksandry Krajewskiej. 25 października na tej samej scenie wystąpi Janusz Orlik ze swoim spektaklem Mute.

Prezentacje odbywają się w poszanowaniu wszystkich zaleceń sanitarnych.

Program:

23 października, godz. 20.30

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Teatr Tańca Zawirowania Real love, Aleksandra Krajewska Lullaby for the Restless

25 października, godz. 18.00

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Janusz Orlik Mute

Odbyły się:

Polski Teatr Tańca Fabula rasa – chor. Maciej Kuźmiński

Grupa Wokół Centrum Trans_Miss(i)on – chor. Iwona Olszowska, Ferenc Fehér

***

Polska Sieć Tańca to pierwsza sformalizowana sieć współpracy między instytucjami i organizacjami wspierającymi rozwój tańca współczesnego w Polsce. Każdego sezonu Partnerzy Sieci wybierają do wspólnego repertuaru najciekawsze produkcje polskich niezależnych artystów i instytucjonalnych zespołów tanecznych. Spektakle nominowane na dany rok wyruszają w trasę w ramach Sieci, podczas której odwiedzają ośrodki partnerskie. Aktualnie PST 2020 tworzy 15 Partnerów prezentujących 14 spektakli tanecznych, z udziałem niemal 100 artystów. Do końca 2020 roku odbędzie się prawie 80 pokazów w całym kraju. Organizatorem Sieci jest Instytutu Muzyki i Tańca. Więcej: pst.info.pl

Polska Sieć Tańca 2020 papeteria (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close