Wersja do druku

Udostępnij

22 maja 2012 w tanzahaus nrw w Düesseldorfie ruszył przegląd polskiego tańca. Niemieckie spektakle z tnzhaus nrw gościły w Poznaniu w październiku. Dlatego w ramach kulturalnej rewizyty w Nadrenii-Westfalii zostanie pokazany polski taniec. W ramach Klopsztangi. Polska bez granic 2012/2013, polskiego programu kulturalnego w Nadrenii-Westfalii, od kwietnia do grudnia w 20. miastach regionu odbędzie się ponad 70 wydarzeń. Stary Browar Nowy Taniec ma w nim swój znaczący udział.

Poniżej zmaieszczamy program przeglądu polskiego tańca, który odbywa się wDüesseldorfie w dniach 22 maja – 2 czerwca 2012. W programie spektakle Aleksandry Borys, Małgorzaty Haduch, Harakiri Farmers, Agaty Maszkiewicz, anny Nowickiej, Janusza Orlika, Anity Wach, Teatru Dada von Bzdülöw, a także niemiecko-polskie laboratorium artystyczne z udziałem Rosi Ulrich i Jadwigi Majewskiej.A na otwarcie słynny spektakl Happy w choreografii Nigela Charnocka z udziałem polskich tancerzy.


Nigel Charnock / Art Stations Foundation

Happy

22 oraz 24.05 / 20:00

Performance Marathon

Z udziałem: Aleksandry Borys, Małgorzaty Haduch, Harakiri Farmers, Agaty Maszkiewicz, Anny Nowickiej, Janusza Orlika oraz grupy Niwea

26.05 / 19:00

NIWEA

Koncert grupy Wojciecha Bąkowskiego i Dawida Szczęsnego

26.05 / 22:30

Anita Wach / Via Negativa

OOPS!

31.05 / 20:00

Showing

Niemiecko-polskie laboratorium artystyczne z udziałem Rosi Ulrich i Jadwigi Majewskiej

02.06 / 18:00

Teatr Dada von Bzdülöw

Red Grass

02.06 / 20:00

Szczegółowe informacje:
klopsztanga.de / tanzhaus-nrw.de

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close