Wersja do druku

Udostępnij

Przełom września i października upływają w Polskim Teatrze Tańca pod znakiem występów zagranicznych. 29 września zespół PTT wystąpił na scenie holenderskiego Royal Conservatory w Hadze, uświetniając obchody jubileuszu dwudziestolecia Sceny Polskiej w Hadze. Spektakl Tango z Lady M w choreografii Ewy Wycichowskiej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem obecnego na uroczystości ambasadora RP w Hadze oraz całej publiczności, która nagrodziła artystów owacjami na stojąco.

A już w najbliższy piątek i sobotę (5 i 6 października) zespół PTT odwiedzi Mińsk, gdzie zaprezentuje spektakle Minus 2 (chor. Ohad Naharin) oraz Desert (chor. Paulina Wycichowska). Przedstawienia zostaną pokazane w ramach Międzynarodowego Forum Teatru „TeART”. Wyjazd ten jest możliwy dzięki Departamentowi Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Wspólne działania polsko-białoruskie 2012″.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close