Wersja do druku

Udostępnij

Już dziś o godz. 18.00 w Auli Baletowej w obecnej siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Koziej 4 w Poznaniu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Odpowiednie dać tańcowi słowo. Czwartkowe rozmowy o tańcu. Tym razem na spotkaniu gościć będą tancerz, choreograf i pedagog Rafał Dziemidok i Iwona Pasińska, dyrektor Polskiego Teatru Tańca. Prowadzona przez kuratorkę projektu, Annę Królicę, rozmowa koncentrować się będzie wokół tematu prowadzonych przez Dziemidoka badań nad dziedzictwem polskiego renesansu, realizowanych w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas  wydarzenia będzie można zobaczyć pokaz efektów współpracy Rafała Dziemidoka i artystów – tancerzy Polskiego Teatru Tańca podczas trzydniowych warsztatów.

Wstęp wolny.


Odpowiednie dać tańcowi słowo. Czwartkowe rozmowy o tańcu
to comiesięczne spotkania, podczas których poruszane są zagadnienia związane z eksperymentalną sztuką tańca współczesnego. Uczestnicy spotkań dyskutują o najistotniejszych zagadnieniach związanych z przestrzenią sztuki choreograficznej. Rozmowom towarzyszą fragmenty spektakli Polskiego Teatru Tańca, nad którymi pracuje zespół artystyczny Polskiego Teatru Tańca. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close