Wersja do druku

Udostępnij

Od wtorku do soboty (25-29 kwietnia 2017) potrwa wizyta studyjna Zuny Kozánkovej w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. 25 kwietnia o godz. 19.00 słowacka artystka pokaże w Studio PTT (ul. Kozia 4) swój improwizowany spektakl Dla Ziemi (Per Gaiu), który powstał w wyniku jej spotkania z Maokiem, fenomenalnym muzykiem i doskonałym improwizatorem.

 

Więcej o artystce i spektaklu

 

To pierwsza część nowego projektu Fundacji Movements Factory – Laboratoria twórcze, organizowanego we współpracy z Polskim Teatrem Tańca. Kuratorką projektu jest Anna Królica.

 

W sierpniu będzie miała miejsce kolejna, główna odsłona tego projektu, podczas której odbędą się laboratoria: słowa, skierowane do dziennikarzy i krytyków oraz laboratorium wieku dla seniorów. 

 

Organizatorzy zapraszają również do udziału w laboratoriach technologicznych, prowadzonych przez Agnieszkę Jelewską oraz Michała Krawczaka, oraz w laboratorium interdyscyplinarnym, prowadzonym przez reżysera, choreografa, scenografa oraz muzyka. Do udziału w laboratoriach zaproszeni są studenci kierunków artystycznych oraz młodzi artyści.  Wkrótce wspólnie z Polskim Teatrem tańca przedstawimy szczegółowy program i ogłosimy nabór do projektu.

 

 Movements Factory (miniaturka)

 

Laboratoria twórcze 2017 są współfinansowane przez Urząd Miasta Poznań.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close