Wersja do druku

Udostępnij

Polskie Forum Choreologiczne zaprasza na doroczną konferencję, która odbędzie się w dniach 11-13 września. Tegoroczna, XII Ogólnopolska Konferencja Polskiego Forum Choreologicznego, zgodnie z planem, miała odbyć się w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, jednak ze względu na sytuację epidemiczną zarząd PFCH podjął decyzję o zorganizowaniu konferencji online. Nabór na konferencję trwa – zachęcamy zarówno referentów, jak i słuchaczy do zgłaszania się za pomocą formularza.

 

Zgłoszenia należy kierować na adres: choreologia@gmail.com. Termin zgłoszeń został wydłużony do 28 czerwca.

 

Formularz zgłoszenia do pobrania: tutaj

 

Szczegóły dotyczące uczestnictwa: tutaj

 

***

Polskie Forum Choreologiczne zostało powołane do życia przez wybitnego antropologa tańca, prof. dr. hab. Roderyka Langego (1930–2017) w styczniu 2009 roku. Stowarzyszenie skupia osoby zajmujące się badaniami nad szeroko rozumianym tańcem – z różnych środowisk akademickich i artystycznych. Do głównych celów Polskiego Forum Choreologicznego należą upowszechnianie wiedzy o tańcu w naszym kraju, wymiana doświadczeń badawczych i rozwijanie polskiej choreologii – głównie poprzez organizację konferencji naukowych i publikację artykułów w roczniku „Studia Choreologica”.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.pfch.choreologia.org.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close