Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu zaprasza maturzystów, kandydatów na studia do udziału w spotkaniu informacyjnym o Uczelni. Drzwi Otwarte on-line, pod hasłem Ruszaj na AWF!, odbędą się 19 marca (w godz. 12.00-15.00) na oficjalnym profilu Uczelni na Facebooku.

Wersja do druku

Udostępnij

Dzięki transmisji rozmów wykładowców ze studentami z różnych miejsc kampusu kandydaci będą mogli zobaczyć teren Uczelni – w tym obiekty sportowe i dydaktyczne.

O godz. 12.00 rozpocznie się transmisja spotkania informacyjnego, a o godz. 12.45 – spotkania on-line ze studentem kierunku Taniec w kulturze fizycznej, prosto z sali do tańca.

Kandydaci dowiedzą się, jak się przygotować do pokazu tańca solo, żeby dostać się na studia. Z jakimi wybitnymi choreografami i tancerzami będą mieć zajęcia, np. z wybitną choreografką, wieloletnią dyrektorką Teatru Tańca w Poznaniu, wcześniej primabaleriną Teatru Wielkiego w Łodzi, prof. dr hab. Ewą Wycichowską.

Będzie można posłuchać, jaka atmosfera panuje na studiach, o tym, że jest możliwość rozwoju swoich talentów poprzez działania dodatkowe, np. w Kompanii Tańca AWF Poznań: Kompania-fb, która co roku przygotowuje premierę spektaklu na deskach poznańskich teatrów.

Kto może zostać studentem kierunku, jakie warunki trzeba spełnić i dlaczego warto, e-uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać odpowiedzi na te i inne pytania. Będą mogli też zadawać pytania na czacie.

O studiach na kierunku Taniec w kulturze fizycznej:

Studia odbywają się w trybie stacjonarnym. Na I stopniu są dostępne specjalności, tj. Nauczyciel tańca i choreograf oraz Instruktor tańca terapeutycznego; na II stopniu zaś można ukończyć specjalność Specjalista Body & Mind.

Więcej informacji na stronach:

https://www.awf.poznan.pl/pl/rekrutacja-kierunki-taniec

https://www.awf.poznan.pl/pl/rekrutacja-kierunki-taniec-ii-st

Transmisja na żywo na wydarzeniu „Ruszaj na AWF! Drzwi Otwarte on-line – 19 marca” na Facebooku: link

Wypowiedź studentki Tańca w kulturze fizycznej o tym kierunku na Facebooku Studenckiego Koła Naukowego Pracownia Nauk o Tańcu: SKN-Pracownia-Nauk-o-Tancu-fb.

***

Poza wyjątkowym w skali Polski kierunkiem, jakim jest Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, uczelnia oferuje inne kierunki związane z pracą z ciałem i harmonijnym, aktywnym stylem życia, takie jak: Dietetyka, Fizjoterapia, Sport, Turystyka i Rekreacja, Wychowanie Fizyczne – wszystkie na pierwszym i drugim stopniu. Dodatkowo na drugim stopniu – międzywydziałowy kierunek Neurobiologia.

Więcej informacji: Kierunki studiów – Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu (awf.poznan.pl)

„Drzwi Otwarte on-line” na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Materiały własne organizatora

„Drzwi Otwarte on-line” na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Materiały własne organizatora

„Drzwi Otwarte on-line” na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Materiały własne organizatora

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close