W styczniu i w lutym miłośnicy tańca butoh będą mogli doświadczyć go w dwóch odsłonach i dwóch lokalizacjach – w siedzibie Teatru Ósmego Dnia i w Republice Sztuki Tłusta Langusta w Poznaniu.

Wersja do druku

Udostępnij

19 stycznia o godz. 20.00 w siedzibie Teatru Ósmego Dnia Yuko Kaseki – reżyserka, choreografka, tancerka butoh, performerka, improwizatorka, nauczycielka – wciągnie publiczność w autorski performans 9 steps to dust, inspirowany kusozu – graficznym przedstawieniem dziewięciu etapów rozkładania się zwłok.

Szczegóły wydarzenia i informacje o biletach:
https://www.facebook.com/events/1326240921598042?locale=pl_PL

10 lutego o godz. 20.00 w Republice Sztuki Tłusta Langusta autorski performans Life Under Water zaprezentuje Natsuko Kono – tancerka, nauczycielka tańca, choreografka, założycielka akademii butoh w Serbii i Butoh Initiative w Berlinie, gdzie prowadzi intensywne warsztaty. W Life Under Water rozważać będzie, co można zobaczyć na powierzchni wody, co się w niej odbija, a co znajduje w głębinach.

Szczegóły wydarzenia i informacje o biletach:
https://www.facebook.com/events/191699900631828?locale=pl_PL

Yuko Kaseki „9 steps to dust”. Grafika: materiały organizatora

Natsuko Kono „Life Under Water”. Grafika: materiały własne organizatora

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close