Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza na ostatni w tym roku coaching w ramach Alternatywnej Akademii Tańca, kończący 3. edycję edukacyjnego projektu choreograficzno-tanecznego Art. Stations Foundation. Warsztaty poprowadzi Cláudia Dias z Portugalii. Coaching odbędzie w dniach 5-9 grudnia 2011 (poniedziałek-piątek).

Zgłoszenia

należy przesyłać na adres a.barelkowska@artstationsfoundation5050.com do 25 listopada. Proszę dołączyć profesjonalne CV.

Koszt: 250zł

Informacje od prowadzącej:

Warsztat jest miejscem uczenia fachu, sztuki, profesji; innymi słowy jest miejscem pracy. Jest to przestrzeń laboratoryjna, w której powstają nie tylko „przedmioty”, lecz gdzie ćwiczone są skuteczniejsze metody produkcji. Umożliwiające one wytworzenie finalnego produktu, lepiej dostosowanego do potrzeb nabywcy. Moim zdaniem zasada ta stosuje się również do teatru i ogólnie rzecz biorąc do sztuk performatywnych. Dlatego właśnie warsztat ten jest miejscem pracy, w którym uczymy się fachu, a więc przedstawiania.

Warsztat prowadzę jako przestrzeń przed sztuką, która w praktyce kwestionuje sposoby przedstawiania. Jest to więc warsztat poświęcony teoretycznej i praktycznej refleksji nad pracą sceniczną.

Szczegółowe informacje i opis: http://www.starybrowarnowytaniec.pl/event/348

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close