Wersja do druku

Udostępnij

Studio Aktorskie STA w Poznaniu (ul. Ratajczaka 18) zaprasza w dniach 17-18 września o godz. 19.03 na pokaz spektaklu Alisy Makarenko Sensualista. Będzie to improwizacja podsycona ambitnym planem; wieczór pełen tańca, do utworów ukochanego wykonawcy, a na scenie jedna tancerka, której energii starczy na cały zespół; dwa dni, w trakcie których widzowie zostaną  świadkami dwóch różnych spektakli –  w końcu to improwizacja; wyjątkowo sensualne przeżycie, pełne ukrytych znaczeń i atmosfery jak ze snu; Spotkanie,  podczas którego może wydarzyć się wszystko.

 

światło: Michał Satława

plakat: Joanna  Michalczuk

 

Alisa Makarenko –  tancerka, choreografka, pedagożka tańca. Pracowała z Teatrem Academia, Warszawskim Teatrem Tańca, Teatrem Tańca Zawirowania, Malta Festival, Dancing Poznań, Warsaw Dance Days, Teatrem Nowym w Poznaniu, Wrocławskim Teatrem Współczesnym i wieloma innymi. Wielokrotnie nagradzana (m.in. nagroda za wkład w sztukę choreograficzną) i doceniana na wielu konkursach w Polsce i za granicą.

 

 

Miejsce: http://studiosta.pl/misjav/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close