Wersja do druku

Udostępnij

Odpowiednie dać tańcowi słowo to cykl rozmównic, poruszających zagadnienia związane z eksperymentalną sztuką tańca współczesnego. Raz w miesiącu Polski Teatrze Tańca w Poznaniu zaprasza na dyskusję o najistotniejszych zagadnieniach związanych z przestrzenią sztuki choreograficznej w kontekście eksperymentu.

 

28 września  godz. 19.00 w ramach cyklu podczas panelu dyskusyjnego  z udziałem Joanny Szymajdy, zastępcy dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca, Iwony Pasińskiej, dyrektor Polskiego Teatru Tańca i Anny Królicy (moderatorka – kurator projektu) rozmowa dotyczyć będzie  kondycji tańca współczesnego w Polsce, wychodząc od motywu chocholego tańca, związanego ze spektaklem Wesele. Poprawiny w reżyserii Marcina Libera, zbliżającej się premiery Polskiego Teatru Tańca. Zespół zaprezentuje też fragment prób na żywo. 

 

Miejsce: Polski Teatr Tańca, Aula Baletowa, Kozia 4.

 

Wstęp wolny.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close