Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 20 kwietnia o godz. 11.00 i 16.00 w cyklu Stary Browar Nowy Taniec dla dzieci w Poznaniu (Stary Browar, Studio Słodownia +3) odbędzie pokaz spektaklu Malowany ogród Compagni TPO z Włoch. Malowany ogród to interaktywne widowisko taneczno-multimedialne, w którym dzieci zaproszone są do wejścia wspólnie z tancerzami w sceniczny świat pełen sensorów reagujących na ich ruch i dźwięk. Żywiołowy i zaskakujący zwrotami akcji spektakl staje się dla dzieci niezapomnianą przygodą, dzięki której mogą nie tylko obserwować historię cudownego ogrodu, ale przeżywać ją całym swoim ciałem. Zastosowanie nowych technologii interaktywnych i multimedialnych sprawia, że każdy ruch na scenie odnotowywany jest w obrazie i dźwięku. Włoska grupa mistrzowsko opanowała zdolność kreowania oszałamiających wizualnie światów, które pozwalają na pełne współuczestniczenie dzieci w procesie twórczym. Natomiast o godz. 12.00 i 13.00 Compagnia TPO zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat.

TPO to jedna z najbardziej popularnych i cenionych grup tanecznych dla dzieci na świecie. Ich przedstawienia pokazywane były we wszystkich zakątkach globu, ale nigdy jeszcze nie dotarły do Poznania. To niepowtarzalna okazja na spotkanie dzieci z wybitnymi tancerzami i artystami multimediów oraz doświadczania świata poprzez taniec i interaktywną zabawę.

Warsztaty są szansą do jeszcze głębszego wkroczenia w multimedialny świat przedstawienia. Dzieci współpracują z artystami i poznają tajniki multimedialnego, zaczarowanego dywanu, który jest głównym elementem większości przedstawień grupy TPO. To warsztaty ruchowe, w których wykorzystywana jest interaktywna instalacja współdziałająca z dziećmi.

reżyseriaFrancesco Gandi, Davide Venturini
choreografiaAnna Balducci, Luisa Cortesi
tańcząCarolina Amoretti, Anna Balducci, Sara Campinoti, Elita Cannata, Valentina Consoli, Cristina D’Alberto, Viola Esposti Ongaro, Angelica Portioli, Stefania Rossetti, Barbara Stimoli
obrazyRebwar Saeed
multimediaElsa Mersi
muzykaSpartaco Cortesi
informatycyMartin von Günten, Rossano Monti
kostiumyLoretta Mugnai
głosCaterina Poggesi
współpraca nad scenariuszemStefania Zampiga
obsługa multimediówSaverio Damiani, Saulo D’Isita, Massimiliano Fierli, Niccolò Gallio, Alberto Martino, Francesco Taddei
promocjaValeria Castellaneta, Valentina Martini, Francesca Murador, Francesca Nunziati, Chiara Saponari
koprodukcjaTeatro Metastasio Stabile della Toscana, Lyric Theater Hammersmith

Spektakl –godzina: 11:00, 16:00,czas trwania spektaklu: 50 minut

Warsztat –godzina: 12:00, 13:00,czas trwania warsztatów: 45 minut, dla dzieci w wieku 3-6 lat. Organizatorzy proszą o zabraniedla dzieci wygodnego obuwia na zmianę.Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Bilety: spektakl 10 zł/osoba, warsztat: 5 zł/osoba (w warsztacie uczestniczą tylko dzieci) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o wcześniejszych zakup wejściówek.

W razie pytań:dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

Nagranie Malowanego ogrodu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close