Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Movements Factory i Polski Teatr Tańca zapraszają na cykl potańcówek Dancing Poznań w ramach projektu Laboratoria Twórcze. Wydarzenie odbędzie się na Dziedzińcu Szkoły Baletowej przy ul. Gołębiej 8 w Poznaniu w dwóch turach  – w dniach 14-17 sierpnia 2017 roku (godz. 19.00) oraz w dniach 21-24 sierpnia 2017 roku (godz. 19.00). Cykl skierowany jest do wszystkich mieszkańców Poznania. Każdy wieczór odbywa się pod innym tanecznym hasłem i w innej estetyce. Jednego wieczoru uczestnicy będą tańczyćw rytm oberków, a innego – przebojów z lat 90. Cykl Dancing Poznań jest prowadzony przez Fabiana Fejdasza z Polskiego Teatru Tańca oraz z gościnnym udziałem didżejów: DJ SEBASTIAN CEDRO i DJ WIKA.

 

Organizatorzy zapraszają uczestników do włączenia się do wspólnej zabawy także przez propozycję odpowiedniego stroju lub jego element stosowny do proponowanej stylizacji na przykład: wachlarz, wianek z kwiatów czy kaszkiet.

 

Laboratoria twórcze opierają się na pracy procesowej w zintegrowanych działaniach interdyscyplinarnych sztuk. Organizatorzy wyobrażają sobie „Laboratoria” jako specyficzną przestrzeń do nabywania nowych kompetencji, poszukiwań twórczych, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. ym projektem wychodzą naprzeciw pojawiającemu się nowemu modelowi funkcjonowania kultury, w którym wspólna praktyka nierzadko obejmuje badania i/lub pracę laboratoryjną.

Więcej

 

Organizator: Fundacja Movements Factory

Współorganizator: Polski Teatr Tańca
Kurator: Anna Królica

Partnerzy:
Młyńska 12
UAM – HAT Research Center / Interdyscyplinarne Centrum Badawcze, UAM

Patron medialny: taniecPOLSKA.pl

Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Poznań.

 

Movements Factory (miniaturka)

 

Polski Teatr Tańca 2017 (miniaturka)

 

Laboratoria twórcze 2017, Polski Teatr Tańca (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close