Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 8 marca w Starym Browarze w Poznaniu o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z Gunillą Heilborn, Kristiiną Viiala, Katariną Wiklund i Johanem Thelanderem. Rezydencja szwedzkich artystów w Poznaniu w ramach projektu modul dance jest początkiem ich najnowszego spektaklu, którego premiera odbędzie się w październiku w Sztokholmie. Twórcy zapraszają na półgodzinne spotkanie poświęcone temu, w jaki sposób wspólnie będą tworzyć swój spektakl. Krótko opowiedzą także o tym, czym Gunilla Heilborn zajmowała się do tej pory.

Wstęp wolny.

Praca pracy nad spektaklem, który można nazywać The Peach Enthusiast:

Kiedy zostajemy postawieni przed koniecznością dokonania wyboru, musimy najpierw wziąć pod uwagę ewentualne konsekwencje konkretnych działań i z tego wybrać to, co według nas, wygeneruje największą przyjemność. Tylko czyją przyjemność?

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close