Wersja do druku

Udostępnij

Już od soboty przez ponad tydzień (18-26 lutego) projekt Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci zaprasza na roztańczone ferie, którym patronuje m.in. TaniecPOLSKA.pl. W tym roku projekt, którego kuratorką jest Alicja Moraska-Rubczak, zostanie zainaugurowany pokazem jednego z najbardziej nietypowych przedstawień teatru tańca dla dzieci na świecie. WONDERLAND to otwarty spektakl, który widownia współtworzy z artystami – choreografami, tancerzami, muzykami, reżyserami światła. Temu zaczarowanemu projektowi tanecznemu z Holandii, towarzyszyć będą warsztaty ruchowe dla dzieci od 3 do 6 roku życia oraz ich rodziców. Na ferie zimowe przygotowano także ofertę dla starszych dzieci.Małą Akademię Tańca poprowadzą najlepsi choreografowie i pedagodzy ze świata, Mamadou M’Baye i Nadją Puttner. Obok warsztatów dla młodych widzów artyści poprowadzą również otwarte lekcje dla tancerzy i wszystkich dorosłych zainteresowanych rozwijaniem ekspresji ruchowej.

Program

Wonderland Projekt

Sobota 18.02.2012 / 11:00 i 17:00 / Studio Słodownia +3
wiek: bez ograniczeń
bilety: dzieci 15 zł, dorośli 25 zł
czas trwania: 60 minut
Bilety do nabycia w punktach informacyjny w Pasażu i Atrium Starego Browaru

Wonderland Warsztat + wspólny spektakl

Niedziela 19.02.2012 / 10:00 / Studio Słodownia +3
wiek: dla dzieci od 3-6 lat i ich rodziców
koszt: 50 zł (dorosły + dziecko)
czas trwania: 2 h
Zgłoszenia na warsztaty: m.maciejewski@artstationsfoundation5050.com
Ilość miejsc ograniczona

African Dance dla dzieci + Pozytywne wibracje

Warsztaty dla dzieci w wieku 10-12 lat
Poniedziałek 20.02 – Piątek 24.02 / 9:00-13:00 / Studio Słodownia +3
Warsztaty dla dzieci w wieku 7-9 lat
Poniedziałek 20.02 – Piątek 24.02 / 14:00-18:00 / Studio Słodownia +3
Zgłoszenia na warsztaty: m.maciejewski@artstationsfoundation5050.com
Ilość miejsc ograniczona

Otwarte lekcje dla dorosłych z Nadją Puttner

Sobota 25.02 – Niedziela 26.02 / 11:00-12:30 / Studio Słodownia +3

Otwarte lekcje dla dorosłych z Mamadou M’Baye

Sobota 25.02 – Niedziela 26.02 / 13:00-14:30 / Studio Słodownia +3

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na warsztaty:

www.starybrowarnowytaniec.pl
www.artstationsfoundation5050.com

O projekcie Stary Browar Nowz Taniec dla Dzieci:

To pierwszy w Polsce cykliczny projekt koncentrując się na rozwoju nurtu teatru tańca współczesnego dla dzieci. Po sukcesie zeszłorocznej edycji, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów, już w lutym tego roku rozpoczynamy drugą odsłonę programu koncentrującego się na prezentacji najciekawszych światowych wydarzeń teatru tańca dla młodej publiczności. Taniec współczesny to świetny sposób komunikacji z dziećmi w każdym wieku, dlatego również w tym roku przygotowaliśmy ofertę zarówno dla widzów kilkumiesięcznych, jak i nastoletnich. Chcemy też zaktywizować starszą publiczność, pozwolić rodzicom, pedagogom czy pasjonatom tańca aktywnie uczestniczyć w naszym projekcie, dlatego budując program nie zapomnieliśmy o nich. Będziemy taniec oglądać, bawić się nim, ale również go uczyć. Oferta spektaklowa poszerzona została o propozycje warsztatowe dla dzieci i dorosłych. Zaprosiliśmy najlepszych pedagogów i choreografów ze świata do poprowadzenia kreatywnych zajęć ruchowych dla naszej publiczności.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close