Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 17-24 sierpnia 2013 odbędzie się w Poznaniu X Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Dancing Poznań 2013. Dancing Poznań zainauguruje w tym roku najnowsza premiera Polskiego Teatru Tańca Czterdzieści w choreografii światowej sławy artysty Jo Strømgrena. Oprócz zespołu PTT na X Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca na scenie Teatru Ósmego Dnia oraz na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystąpią takie zespoły i artyści jak: 420PEOPLE (Czechy), Jo Strømgren Kompani (Norwegia), Nadar Rosano (Izrael), Kielecki Teatr Tańca, Bałtycki Teatr Tańca czy Ferenc Fehér (Węgry). Jak co roku, równolegle z festiwalem odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego. W tym roku uczestnicy Dancing Poznań będą mogli wziąć udział w zajęciach z 41 technik (m.in. afro colombia, fusion jazz, hip hop new style, taniec współczesny) prowadzonych przez 31 pedagogów z całego świata.

Harmonogram festiwalu

Zapisy na warsztaty

Podczas jubileuszowych XX Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego nie zabraknie również Flash Moba przygotowanego przez solistę PTT – Daniela Stryjeckiego oraz tanecznych imprez w klubie Blue Note.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close