Polski Teatr Tańca zaprasza do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru. Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, PTT przygotował  niecodzienną niespodziankę. 27 marca będzie można bezpłatnie zajrzeć za kulisy teatru, by zobaczyć to, co zwykle pozostaje ukryte przed oczami widzów.

Wersja do druku

Udostępnij

Ponadto w godzinach 12.00–12.15 i 16.00–16.15 będzie można wejść na próbę spektaklu 24/7 Nowych grzechów w choreografii i reżyserii Yoshiko Waki, aby zobaczyć z bliska proces kreacji i tajniki pracy tancerzy z choreografem. Premiera tego spektaklu odbędzie się podczas IV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca „Granice natury – granice kultury”, 23 kwietnia o godz. 20.00.

Od 11.00 do 17.00 zaplanowano „Kino w teatrze”. W Małym Studio Polskiego Teatru Tańca będzie można oglądać najnowszy choreograficzny projekt filmowy Historiae vivae w reżyserii Iwony Pasińskiej.

Przed wizytami na próbie, o godz. 11.00 i 15.00, pracownicy PTT zabiorą gości na spacer po przestrzeniach teatru.

W klimatycznym wnętrzu teatralnej kawiarni TuTu przez cały dzień nie zabraknie pysznej kawy i aromatycznych słodkości.

Wstęp wolny.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close