Wersja do druku

Udostępnij

Od czwartku 29 marca do soboty 31 marca w poznańskim Browarze zaprezentowane zostaną polskie spektakle tańca, zgłoszone do udziału w polskiej Platformie Tańca 2012. To już drugi cykl prezentacji – pierwszy odbył się w grudniu 2011. Wśród artystów znaleźli się: Janusz Orlik (Święto wiosny), Anna Nowicka (fire is raging in your hair), Teatr Dada von Bzdülöw (Duety Nieistniejące), Patryk Lichota / Magdalena Przybysz/ Marta Romaszkan (Strange Lóóp) i Justyna Jasłowska (November).

Spektakle do udziału w PPT 2012 wybierze eksperckie jury w składzie: krytyk tańca Anna Królica, redaktor naczelny miesięcznika „Teatr” Jacek Kopciński oraz Carine Meulders – dyrektorka artystyczna antwerpskiej workspace wp Zimmer. Decyzja o ostatecznym programie platformy zapadnie we wrześniu przyszłego roku, a do tego czasu Arts Stations Foundation/Stary Browar Nowy Taniec pokazywać będzie przedstawienia zgłoszone do udziału w imprezie.

Szczegółowe informacje o spektaklach w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stronie:

http://www.starybrowarnowytaniec.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close