Wersja do druku

Udostępnij

Od czwartku do niedzieli w poznańskim Browarze zaprezentowane zostaną polskie spektakle tańca, zgłoszone do udziału w polskiej Platformie Tańca 2012. Wśród artystów znaleźli się: Harakiri Farmers (Dominika Knapik, Wojciech Klimczyk), Izabela Szostak i Irena Lipińska (Solo Projekt 2011), Aleksandra Borys i Anna Nowicka (Solo Projekt 2010), Izabela Chlewińska, Weronika Pelczyńska oraz Rafał Dziemidok.

Spektakle do udziału w PPT 2012 wybierze eksperckie jury w składzie: krytyk tańca Anna Królicę, redaktor naczelny miesięcznika „Teatr” Jacek Kopciński oraz Carine Meulders – dyrektorka artystyczna antwerpskiej workspace wp Zimmer. Decyzja o ostatecznym programie platformy zapadnie we wrześniu przyszłego roku, a do tego czasu Arts Stations Foundation/Stary Browar Nowy Taniec pokazywać będzie przedstawienia zgłoszone do udziału w imprezie. Cykl prezentacji otwiera właśnie grudniowy przegląd przed-platformowy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close