Wersja do druku

Udostępnij

Już dziś rozpoczyna się V edycja Festiwalu Atelier Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu,która potrwa do 26 lutego. Festiwal to kilkudniowe święto tańca, podczas którego prezentowane są publiczności premierowe spektakle młodych artystów Polskiego Teatru Tańca oraz warsztaty i projekcje filmów dokumentalnych o Rudolfie Labania i twórcach modernistycznego tańca w Niemczech. Festiwal zainauguruje projekt Odkryj Swój Osobisty Ruch w Polskim Teatrze Tańca, poświęcony systemowi Labanowskiej Analizy Ruchu, który rozpocznie się w poniedziałek, a zakończy w niedzielę otwartym pokazem. Projekt uzupełnią wykłady i projekcje filmów poświęconych pracy Rudolfa Labana (20-23 lutego). Ponadto w dniach 20-22 lutego odbędą się intensywne warsztaty tańca współczesnego prowadzone przez Paulinę Wycichowską. Integralną częścią tegorocznej edycji edycji festiwalu są premierowe pokazy przedstawień Double Trouble (choreografia: Karolina Wyrwał), Arytmia (choreografia: Zofia Jakubiec i Tomasz Pomersbach), spektakl The Unknown-Niewiadoma (wersja 2012) w choreografii Pawła Malickiego.

Nasz portal patronuje temu wydarzeniu.

Szczegółowe opisy spektakli i warsztatów dostępne są w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stronie:

http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/1004.php

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close