Wersja do druku

Udostępnij

Już jutro w Poznaniu ruszają prezentacje przed-platfprmowe w cyklu Co z tym tańcem?, odbywające się w ramach przygotowań do Polskiej Platformy Tańca 2012. W grudniu 2012 roku Poznań znów stanie się stolicą polskiego tańca współczesnego. Art Stations Foundation i Centrum Kultury Zamek już po raz trzeci zaproszą do Poznania międzynarodowych profesjonalistów tanecznych i publiczność oraz najciekawsze polskie produkcje taneczne ostatnich 2 lat wyselekcjonowane przez eksperckie jury – krytyka tańca Annę Królicę, redaktora naczelnego miesięcznika TEATR Jacka Kopcińskiego oraz Carine Meulders – dyrektorkę artystyczną antwerpskiej workspace wp Zimmer. Decyzja o ostatecznym programie platformy zapadnie we wrześniu 2012 roku, a do tego czasu Art Stations Foundation będzie prezentować spektakle zgłoszone do udziału w imprezie.


Między 5 a 8 czerwca pokaże kolejny, trzeci set najciekawszych polskich choreografii ostatnich dwóch lat. Wystąpią: Anita Wach (premiera w ramach Modul-dance), Polski Teatr Tańca, Rita Vilhena i Paweł Konior, Teatr Amareya, Magdalena Jędra.


Szczegółowy program i opisy dostępne jest w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stronie:http://www.starybrowarnowytaniec.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close