Wersja do druku

Udostępnij

FRIV MOVE ZAMEK zaprasza na pierwsze wydarzenie w ramach programu rezydencyjnego „Laboratorium” Centrum Kultury Zamek. W sobotę 31 sierpnia o godz. 19.00 (Hall Balkonowy CK Zamek) odbędzie się otwarte spotkanie muzyków i tancerzy, którzy będą wspólnie improwizować. To niezwykła okazja, aby obserwować proces powstawania i dźwięku i ruchu na żywo. Podstawowym założeniem spotkań Friv Move Zamek jest wzajemne słuchanie i obserwowanie. Reagując na zmiany w dźwięku i ruchu zarówno tancerze, jak i muzycy tworzą wspólną improwizację. W spotkaniu wezmą udział poznańscy muzycy i tancerze oraz zaproszeni goście, którzy od lat zajmują się improwizacją. Artyści po raz pierwszy wystąpią razem, w duetach i triach. Wstęp wolny.

Dźwięk:

Hector Ray /Bilbao, Berlin/ – no input-mixer

Konrad Chyl /Poznań/ – perkusja..

Patrych Lichota /Poznań/ – saksofon preparowany

Hubert Wińczyk /Poznań – elektronika

Ruch:

Katarzyna Górczyńska /Poznań/

Przemek Kamiński /Warszawa/

Agnieszka Kryst /Warszawa/

Marta Romaszkan /Poznań/

Biogramy artystów

Szczegółowe informacje o projekcie FRIV MOVE ZAMEK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close