Do 18 lipca w Polskim Teatrze Tańca trwa konkurs na rzeźbiarski projekt ławeczki, która ma upamiętnić 50. rocznicę powstania PTT oraz postać założyciela, tancerza i choreografa Conrada Drzewieckiego. Ławeczka-rzeźba ma zostać umieszczona na dziedzińcu Polskiego Teatru Tańca (ul. Taczaka 8, Poznań), a jej inauguracja planowana jest w roku jubileuszowym, 12 września 2023 roku.

Wersja do druku

Udostępnij

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie zgłoszenia projektu na konkurs, które powinno zawierać:

  • autorski projekt z wymiarami, specyfikacją techniczną i opisaną koncepcją artystyczną;
  • wizualizację (graficzną lub rysunkową) umieszczenia projektu w dedykowanej przestrzeni wskazanej przez PTT;
  • biogram twórcy/ zespołu projektowego;
  • szacunkowy kosztorys realizacji projektu (przygotowanie pełnej dokumentacji wykonawczej, instrukcja montażu, przeniesienie praw autorskich, nadzór autorski, wykonane formy rzeźbiarskiej, ze wskazaniem kosztów materiałów oraz wymagany czas realizacji projektu)
  • oświadczenie dotyczące  praw autorskich wg wzoru (załącznik nr 1 do Regulaminu);
  • pełnomocnictwo, w przypadku wspólnego uczestnictwa w Konkursie (załącznik nr 2 do Regulaminu).

Zgłoszenia z wymaganymi załącznikami prosimy przekazać w formie elektronicznej na adres: a.hafke@ptt-poznan.pl lub w formie papierowej do siedziby PTT, ul. Taczaka 8 (sekretariat, 2 piętro) do 18 lipca 2022 do godz. 17.00.

Wstępny wybór projektów nastąpi do dnia 29 lipca 2022. W terminie od 1 sierpnia do 31 grudnia 2022  roku odbędą się rozmowy (możliwe różne formy kontaktu: telefon/e-mail/on-line/siedziba) z reprezentantami wstępnie wybranych prac konkursowych.

Oficjalne ogłoszenie Laureata Konkursu nastąpi 4 stycznia 2023. Do momentu ogłoszenia przez Organizatora Konkursu jego wyników, Laureat (Laureaci) jest zobligowany do niepodawania wiadomości publicznej ich wyboru.

Autor (autorzy) zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł brutto.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami

——————————————————

Osobą kontaktową w sprawach związanych z Konkursem jest Alicja Hafke, Koordynatorka ds. programowych, e-mail: a.hafke@ptt.poznan.pl, tel. +48 61 858 04 61.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close