Polski Teatr Tańca zaprasza na drugą edycję Art Weekend Poznań. Wydarzenie to odbędzie się 28 maja w godz. 11.00–19.00 w jego siedzibie (ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu).

Wersja do druku

Udostępnij

Misją Polskiego Teatru Tańca jest synergia sztuk. Dzięki dostępności przestrzeni ta Instytucja chce, aby taniec i teatr zaistniały w świadomości odwiedzających ArtWeekend Poznań. Z tej okazji zaprasza dzieci na niezwykłe warsztaty na profesjonalnej scenie teatralnej.

Podczas 45-minutowych zajęć dzieci będą mogły obejrzeć krótki występ artystów teatru, skonfrontować z nimi swoje spostrzeżenia odnośnie do tego, co zobaczyły oraz pobudzić swoją kreatywność w działaniu podczas zajęć ruchowych. Chętnym rodzicom i opiekunom w tym czasie organizator proponuje chwilę relaksu.

Grupy warsztatowe:
11.30–12.15 – warsztaty dla dzieci 3–5 lat
13.00–13.45 – warsztaty dla dzieci 6–7 lat

Wstęp wolny

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator prosi o wcześniejszą rezerwację mailową na adres e-mail: artweekendpoznan@gmail.com.

***

Druga edycja wydarzenia jest przeznaczona dla dzieci oraz ich mam. Z tej okazji organizator wyselekcjonował wystawców, którzy będą mogli zaprezentować nieszablonowe i atrakcyjne produkty, zabawki, plakaty, grafiki, kosmetyki, biżuterię i wiele innych.

Art Weekend Poznań to inicjatywa, która powstała, aby zbliżyć twórców sztuki, rękodzielnictwa, designu z ich odbiorcami. Piękne wnętrza Polskiego Teatru Tańca otwierają się dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych, estetycznych oraz niebanalnych przedmiotów, do których na co dzień nie jest łatwo trafić.

Podczas ArtWeekend Poznań będzie również można nabyć bilety na nadchodzące spektakle Polskiego Teatru Tańca oraz na premierę dedykowaną najmłodszym: bajkowy spektakl KoczkodanSe (1 czerwca godz. 10.30 i 13.00) w siedzibie teatru.

2. edycja ArtWeekend Poznań realizowana jest we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu.

Więcej o wydarzeniu: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close