Wersja do druku

Udostępnij

W piątek 9 maja o godz.19.00 Polski Teatr Tańca zaprasza na Scenę Wspólną (Centrum Sztuki Dziecka, ul. Brandstaettera 1/ ul. Za Cytadelą)  na pokaz trzech spektakli jednego wieczoru: Efekt halo, SUMO oraz Nondescript. Efekt halo to nowy multimedialny spektakl taneczny Daniela Stryjeckiego, podejmujący problem automatycznego przypisywania cech na bazie powierzchownego wrażenia. Premiera SUMO Agnieszki Fertały i Nondescript Urszuli Bernat-Jałochy odbyła się w ramach VII Festiwalu Atelier Polskiego Teatru Tańca pod koniec kwietnia.

 

Efekt halo

 

Choreografia: Daniel Stryjecki
Muzyka: The Glitch Mob
Tańczą: Agnieszka Fertała, Paulina Jaksim, Paulina Wycichowska
Premiera: 9 maja 2014, Scena Wspólna

 

TRAILER

 

SUMO

W spektaklu Agnieszki Fertały klasyczny ring zostaje zastąpiony przez scenę. Tancerze, niczym zawodnicy sumo, zmagają się z przeciwnościami losu, próbując zachować „sportowe zasady”, choć co chwilę dopada  ich nieodparta ochota, by zrobić coś daleko wykraczającego poza reguły fair play. Kto z nich pierwszy straci kontrolę? Co zrobi sędzia? Co na to publiczność?

 

choreografia: Agnieszka Fertała
muzyka: Ondekoza, Nigakute Amai Mizu, Umekichi, tradycyjna muzyka japońska
tańczą: Agata Ambrozińska-Rachuta, Agnieszka Fertała, Daniel Stryjecki
premiera: 25 kwietnia 2014

 

Nondescript

W spektaklu Urszuli Bernat-Jałochy człowiek pokazany jest jako bezosobowy, androgyniczny materiał złożony z ciała i jego nieograniczonych możliwości.

 

choreografia: Urszula Bernat-Jałocha
kostiumy: Adriana Cygankiewicz; współpraca: Ewa Bernat
aranżacja muzyczna: Zuzanna Majewska
światła: Przemysław Gapczyński, Mariusz Porada
tańczą: Artur Bieńkowski, Adriana Cygankiewicz, Zbigniew Kocięba, Marcin Motyl, Josefine Patzelt.

premiera: 26 kwietnia 2014
czas trwania: 40 minut

 

 

Bilety na przedstawienia można nabywać w impresariacie PTT (ul. Kozia 4) oraz na stronie: http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/.

 

Cena biletów: 15/30 zł

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close