W Polskim Teatrze Tańca trwają obchody 50. jubileuszowego sezonu. Już wkrótce kolejne atrakcje cyklu wydarzeń organizowanych z tej okazji! W sobotę 6 stycznia 2024 roku o godz. 14.03, 17.02 i 20.01 w siedzibie zespołu odbędzie się premiera spektaklu pt. Jesteś wszystko… rzecz o nieoczywistości. Praca jest prezentem urodzinowym dla Polskiego Teatru Tańca. Produkcję spektaklu realizuje Fundacja „Jesteś wszystko… Contemporary Artists’ Cooperative” wspólnie z Polskim Teatrem Tańca, przy wsparciu Iwony Pasińskiej, dyrektorki teatru. W zamyśle twórców będzie to performans taneczny, który otwiera drzwi do nieznanych zakątków naszego „ja”.

Wersja do druku

Udostępnij

Artyści o spektaklu:

W tym performance my, jak twórcy, postanowiliśmy przekroczyć granice tradycyjnych widowisk, kierując uczestników w nieoczywisty świat własnego „ja”.

To nie tylko taniec.
Artystyczne zjednoczenie ruchu, światła, dźwięku, filmu, słowa, dotyku oraz emocji i ciała tworzy niepowtarzalne doświadczenie dla zmysłów. To nie tylko taniec, to kompleksowe spotkanie sztuki, które ukazuje, jak różne elementy mogą współgrać, tworząc coś zupełnie nowego.

Szczerość, Brak Oceniania, Wsparcie.
To trzy filary, na których opiera się nasza praca i nasze wspólne spotkanie. Niech to nie będzie tylko spektakl, ale prawdziwe zaproszenie do bycia sobą, bez żadnych zastrzeżeń. W tej przestrzeni nie ma miejsca na oceny, tylko na prawdziwe, autentyczne doświadczenie.

Czy jesteś gotowy na tę niezapomnianą podróż w głąb siebie?


Twórcy i realizatorzy:

Koncepcja, reżyseria, tekst, reżyseria światła i dźwięku: Kaspian Jakub Rezler
Dramaturgia: Katia Shahoika
Choreografia: Katia Shahoika , Kaspian Jakub Rezler
Muzyka: Ula Sobol
Videoarty: Katia Shahoika
Kostiumy: Katia Shahoika

Skład artystyczny i konsultacje

Na scenie pojawią się artyści-tancerze: Goślińska Wiktoria, Graczyńska Paulina, Gradomska Agnieszka, Gratkowska Joanna, Kawalec Krzysztof, Puszczykowska Gabriela, Rezler Kaspian Jakub, Rzepecka Marta, Shahoika Katia.

Konsultacje nad projektem prowadzili Jagoda Wasilewska i Piotr B. Dąbrowski.

Niezapomnianą oprawę dźwiękową do spektaklu, która podkreśla unikalność każdego momentu, stworzyła Ula Sobol.

Produkcja

Produkcję spektaklu realizuje Fundacja „Jesteś wszystko… Contemporary Artists’ Cooperative” wspólnie z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu, przy wsparciu Iwony Pasińskiej, dyrektorki teatru.

Data premiery: 6 stycznia 2024, godz. 14.03, 17.02 i 20.01, Polski Teatr Tańca w Poznaniu

Więcej: SPEKTAKLE | Jesteś wszystko… (jesteswszystko.pl)


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close