Wersja do druku

Udostępnij

Trwa festiwalowy program Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2017. Od wczoraj kilkunastu choreografów z kilku europejskich krajów i USA wymienia się praktyką i debatuje nad przyszłością choreografii. 
 

Nobody’s Dance to platforma open-source poświęcona dystrybucji i rozwojowi praktycznych umiejętności w tańcu. Podczas czterodniowej sesji – do piątku 23 czerwca, miedzy 10.00 a 15.00, w galerii Art Stations choreografowie  spotykają się, by wymieniać się narzędziami, wiedzą i praktykami.  Spotkanie jest otwarte dla obserwatorów. Można zostać tak długo, jak  się chce.

Więcej informacji

 

Na finał tegorocznego programu organizatorzy zapraszają na polską, podwójną premierę walk+ talk. Jest to seria wykładów performatywnych zainicjowana w 2008 roku przez austriackiego choreografa i tancerza Philippa Gehmachera. W ramach walk + talk’ów choreografowie zaproszeni są do stworzenia prac solowych, w których mówią i ruszają się jednocześnie. Tematem są koncepty, którymi się posługują we własnej twórczości, ich indywidualne rozumienie ciał-w-ruchu, jak również historia ich praktyki. W polskiej odsłonie wezmą udział dwa duety: Maria Stokłosa/Frédéric Gies (23 czerwca godz. 19.00) i Alice Chauchat/Anna Nowicka (24 czerwca godz. 19.00). Obie prezentacje trwać będą 90 minut i odbywać się będą w języku angielskim.

 

Miejsce: Studio Słodownia + 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

 

Więcej 23 czerwca

Więcej 24 czerwca

Bilety na wszystkie spektakle (w cenie 15 zł) w ramach Stary Browar Nowy Taniec na Malcie na: www.malta-festival.pl  

 

 

 

SBNT na Malcie 2017, belka logo (miniaturka)

 

 

 Nobodys Dance 2017 (miniaturka)

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close