Wersja do druku

Udostępnij

Dziś Polska Platforma Tańca startuje o godz. 11.00. Na początek w CK Zamek prezentacja Instytutu Muzyki i Tańca, w tym dvd taniec_PL (dance_PL), następnie Open Platform – raz pierwszy organizowana w ramach Polskiej Platformy Tańca – przestrzeń współdzielona przez polskich twórców tańca i zagranicznych gości Platformy. Polscy twórcy i animatorzy zawodowego tańca współczesnego zaprezentują swoją osiągnięcia i plany artystyczne w ramach otwartej formuły mini-targów. Oba wydarzenia odbędą się w Sali pod Zegarem.

Natomiast o godz. 15.00 w Studio Starego Browaru dwa solowe spektakle – Anny Nowickiej the truth is just a plain picture. Said bob, oraz Aleksandry Borys Lost in details (oba zrealizowane w ramach Solo Projekt 2010 pod opieką Petera Pleyera), natomiast o 19.00 w CK Zamek przedstawienie OOPS Anity Wach/Via Negativa (reżyseria: Bojan Jablanovec) zrealizowane w ramach programu Modul-Dance. O 21.00 natomiast organizatorzy ponownie zapraszają do Starego Browaru na spektakl solowy Bożeny Eltermann z Teatru Cynada Żegnaj, laleczko, a następnie Ramony Nagabczyńskiej New Dis(Order), w którym udział biorą Izabela Chlewińska, Magdalena Jędra i Mariusz Raczyński.

Szczegółowe informacje na stronie http://www.polskaplatformatanca.pl oraz w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close