Wersja do druku

Udostępnij

Już w najbliższy weekend, 17 i 18 listopada (sobota/niedziela) w Starym Browarze w Poznaniu pokazy spektakli z cyklu JUST BETWEEN US! The Generation Project. Projekt obejmuje serię spektakli tanecznych zapoczątkowaną przez niemiecką choreografkę Silke Z. w 2009 roku. Do tej pory powstało 5 części serii, z których każda dowcipnie i z dystansem prezentuje problemy różnych pokoleń – od nastolatków po seniorów w wieku 60+. Każdy spektakl to spotkanie dwóch przedstawicieli danego pokolenia – ich osobiste doświadczenia staja się punktem wyjścia i materiałem dla pracy nad przedstawieniem. W każdym odcinku serii aktor spotyka się z tancerzem sprawiając, że spektakle są zawsze połączeniem teatru i tańca, tekstu i ruchu.

Pięciu odcinkom serii towarzyszą też specjalne odsłony projektu spektakl o kłopotach małżeńskich pary trzydziestolatków, spektakl odsłaniający kulisy powstawania serii oraz podsumowujące projekt spotkanie wszystkich wykonawców – prawdziwe zderzenie pokoleń.

W Poznaniu będziemy gościć dwa odcinki serii – spotkanie nastolatków i facetów po pięćdziesiątce oraz Bonus Track – the couple, w której przyglądać będziemy się kłopotom małżeńskim pary trzydziestolatków.

Harmonogram:

Episode 4 and 5: Nathalie meets Katie and Justin meets Stefan
– generation under 20

Episode 2: Jess meets Angus
– men aged 50+

Sob. 17.11.2012 / 19:00 / Studio Słodownia +3 / double bill

Bonus Track: Caro and Tonio
– the couple

Nd. 18.11.2012 / 19:00 / Studio Słodownia +3

Bilety
Bilet normalny: 25,00
Bilet ulgowy: 20,00
Karnet dwudniowy normalny: 40,00
Karnet dwudniowy ulgowy: 30,00
Bilety dostępne są w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru

Szczegółowe informacje
www.starybrowarnowytaniec.pl
www.artstationsfoundation5050.com

NRW (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close