Wydawnictwo Miejskie Posnania oraz Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu zapraszają na promocję książki Jagody Ignaczak i Stefana Drajewskiego pt. Polski Teatr Tańca 1973–2023. Historie – ludzie – idee. Odbędzie się ono 12 września (wtorek) o godz. 17.00 na dziedzińcu tej Szkoły.

Wersja do druku

Udostępnij

Spotkanie poprowadzi Anna Kochnowicz-Kann.
Wstęp wolny. Na gości spotkania czekają egzemplarze w promocyjnej cenie.

Opis książki:

Bogato ilustrowana publikacja, która w wyczerpujący sposób opisuje pięćdziesiąt lat działalności Polskiego Teatru Tańca – instytucji niezwykle ważnej dla Poznania, ale też dla ogólnopolskiej sceny baletowej. Czytelnik dowiaduje się, jak wyglądały początki Teatru, jego rozwój, współpraca z krajowymi i zagranicznymi placówkami – od ery Conrada Drzewieckiego, przez trzy dekady pod dyrekcją Ewy Wycichowskiej, po współczesność. Poznajemy repertuar zespołu oraz opinie mediów i współpracowników na temat Instytucji. Całość wzbogacają aneksy, mające wartość historyczną i uzupełniającą treść książki.

Więcej informacji: link

Plakat

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close