Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci jest pierwszym w Polsce cyklicznym projektem koncentrującym się na rozwoju nurtu teatru tańca współczesnego dla dzieci. Po sukcesie zeszłorocznej edycji, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów, już w lutym tego roku rozpoczynamy drugą odsłonę programu koncentrującego się na prezentacji najciekawszych światowych wydarzeń teatru tańca dla młodej publiczności. Taniec współczesny to świetny sposób komunikacji z dziećmi w każdym wieku, dlatego również w tym roku przygotowaliśmy ofertę zarówno dla widzów kilkumiesięcznych, jak i nastoletnich. Chcemy też zaktywizować starszą publiczność, pozwolić rodzicom, pedagogom czy pasjonatom tańca aktywnie uczestniczyć w naszym projekcie, dlatego budując program nie zapomnieliśmy o nich.Zaprosiliśmy najlepszych pedagogów i choreografów ze świata do poprowadzenia kreatywnych zajęć ruchowych dla naszej publiczności.


18.02.2012 odbył się już WONDERLAND – otwarty spektakl, który widownia współtworzy z artystami – choreografami, tancerzami, muzykami, reżyserami światła. Temu zaczarowanemu projektowi tanecznemu z Holandii, towarzyszyły warsztaty ruchowe dla dzieci od 3 do 6 roku życia oraz ich rodziców. Na ferie zimowe przygotowaliśmy także ofertę dla starszych dzieci. Na najbliższy weekend (25-26.02.2012) zapraszamy naotwarte lekcje dla tancerzy i wszystkich dorosłych zainteresowanych rozwijaniem ekspresji ruchowejz najlepszymi choreografami i pedagogami ze świata Mamadou M’Baye i Nadją Puttner.


Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na warsztaty:

www.starybrowarnowytaniec.pl
www.artstationsfoundation5050.com
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close