Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek 16 lipca 2012 uruchomiona zostanie sprzedaż biletów naIX Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca, który odbędzie się w ramach Dancing Poznań 2012 w dniach 18-25 sierpnia. Wejściówki w cenie 30 zł będą dostępne dla wszystkich chętnych na stronie http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/i w impresariacie PTT.

Wszystkie osoby, które biorą udział wXIX Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego, będą mogły nabyć bilet za jedyne 15 zł. Sprzedaż puli biletów zniżkowych rozpocznie się pierwszego dniawarsztatów, 18 sierpnia 2012. Będą one do nabycia w impresariacie PTT, przy ul. Koziej 4 w Poznaniu.

W tym roku w Festiwalu udział wezmą: ISUM Dance Kompany (Korea Południowa), Kino Variatino (Polska), Krakowski Teatr Tańca (Polska), Maria Kong Dancers Company (Izrael), Polski Teatr Tańca (Polska), Spitfire Company (Czechy) oraz Kielecki Teatr Tańca (Polska) .

Dla tych, którzy rozważają zapisanie się na kolejny warsztatowy kurs w ramach Dancing Poznań ważna wiadomość – nawybrane techniki zostały jeszczewolne miejca.

Szczegółowy program festiwalu i opisy spektakli dostępne sa tutaj:

http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/212.php

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close