Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 3 i 4 marca do Polski przyjedzie wieloletnia Trenerka Metody Feldenkraisa z Wielkiej Brytanii. Amerykanka Garet Newell zdobyła wyższe wykształcenie w historii sztuki oraz tytuł magistra tańca, odkryła Metodę Feldenkraisa poprzez swoje doświadczenia w różnostronnych podejściach do poruszania się oraz świadomości. Była uczennicą w ostatnim szkoleniu Moshé Feldenkraisa w USA oraz w Izraelu, które ukończyła w 1983 roku. Nauczając w Londynie od 1984 roku walnie przyczyniła się do wprowadzenia do Metody wielu ludzi, zwłaszcza tych z doświadczeniem w dziedzinie sztuk teatralnych. Założyła także Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe w Wielkiej Brytanii w 1987 roku. Weekendowe warsztaty w Poznaniu obejmują 5-godzinne spotkania w sobotę i niedzielę. Warsztaty odbywają się w studio Tańca Batucada.

MIEJSCE: Studio Tańca Batucada

ul. Winogrady 10

61-663 Poznań

Harmonogram:

3 i 4 marca w godz. 09:00 – 12:00 oraz 13:00 – 15:00

Język warsztatów: polski, tłumaczony z j. angielskiego.

Zapraszamy szczególnie osoby z całej Polski oraz z zagranicy, które są zainteresowane wzięciem udziału w Profesjonalnym Treningu Feldenkraisa 2012 – 2016, każdego zainteresowanego Metodą Feldenkraisa oraz osoby, które chciałyby się czegoś więcej o niej dowiedzieć, także te, które nigdy wcześniej nie miały z tą metodą kontaktu. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, jeżeli nie zbierze się odpowiednia ilość osób.

Pytania dotyczące tego warsztatu proszę kierować do:

mgr Ewy Ławreszuk – Certyfikowanego Pedagoga Metody Feldenkraisa

tel. 608 334 902, metodafeldenkraisa@gmail.com

Szczegółowe informacje w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close