Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę i niedzielę 22 i 23 lutego od godz. 19.00 Stary Browar w Poznaniu zaprasza kolejno na wieczory Tanztage Berlin 2014 i Solo Projekt 2013. Pierwszy z nich to pokaz prac młodych choreografów, które powstały w ramach Coaching Project: laboratorium, które daje możliwość sprawdzania hipotez. Można porównać je do pola, które się przekopuje, by uprawiać na nim nowe pomysły. Każdego roku proces mentoringu jest inny – nastawiony na potrzeby i zainteresowania uczestników. W tym roku obejmuje on trzy projekty, które wyrastały przez pięć tygodni. Przy współpracy mentorów pomysły rozwinęły się w konkretne produkcje. Dzięki Allianz Kulturstiftung uczestnicy mają możliwość wymiany z „Solo Projekt” Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, pokrewnym w ideei coachngowej projekcie, w tym spotkań w Berlinie i w Poznaniu ze stawiającymi pierwsze kroki polskimi choreografami.

Podczas pierwszego wieczoru swoje prace pokażą Barbara Berti, Lea Kieffer + Michael Shapira, Claire Vivianne Sobottke, natomiast kolejnego dnia pokazy ostatnich rezydentek Solo Projekt: Baśki Gwóźdź, Koriny Kordovy i Agaty Siniarskiej.

Bilety na każdy wieczór w cenie 5 zł do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru i na www.ebilet.pl

Szczegółowe informacje:


Wieczór Tanztage Berlin 2014

Wieczór SOLO PROJEKT 2013

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close