Wersja do druku

Udostępnij

W piątek 4 października 2013 o godzinie 17.00 Organizatorzy projektu 5 zmysłów. eMOTION zapraszają do Auli Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na wykład dotyczący unikatowej metody treningu tańca dla osób niewidomych wynalezionej przez Wacława Wróblewskiego. Wykład poprowadzi przez Ewa Dziedzic-Szeszuła.Będzie mu także towarzyszył krótki pokaz pracy warsztatowej niewidomych uczestników, którzy przygotują go przez trzy dni zajęć z Ewą Dziedzic – Szeszułą i Małgorzatą Walas-Antoniello.

W tym samym czasie Rotundzie WSNHiD będzie można również zobaczyć wystawę zdjęć autorstwa Jarka Piekarskiego i Andrzeja Dobosza zrealizowanych w trakcie warsztatów tańca dla niewidomych w 2009 w ramach projektu artystycznego NIEWIDZIALNI.

Więcej o projekcie:

http://www.5zmyslow.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close