Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 22-29 sierpnia 2015 roku odbędzie się Dancing Poznań 2015. Dancing Poznań jest znanym w całej Europie przedsięwzięciem, które odwiedza co roku setki osób kochających taniec, pragnących uczyć się go pod okiem doskonałych pedagogów z całego świata. Dancing Poznań 2015 to nie tylko XXII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego, ale także XII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. Wystąpi m.in. Battery Dance Company z Nowego Jorku (Polski Teatr Tańca występuje na Battery Dance Festival w dniach 16-17 sierpnia 2015) oraz Tchekpo Dance Company z Niemiec. Poza tym jak zwykle zaprezentują swoje prace młodzi choreografowie z Atelier Polskiego Teatru Tańca. W ramach festiwalu Battery Dance Company poprowadzi Coaching Project.

 

W tym roku w ramach XXII Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego Dancing Poznań zaplanowano zajęcia prowadzone kilkudziesięciu technikach – od tańca współczesnego, przez balet, Broadway jazz i hip-hop. W Warsztatach może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc.

 

Program festiwalu

 

Sprzedaż biletów ruszy w połowie sierpnia.

 

Dodatkowe informacje dotyczące warsztatów pod numerem: 61 852 42 42 oraz pod adresem: organizacja@ptt-poznan.pl i theatre@ptt-poznan.pl.

 

Więcej

 

Adresy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close