Wersja do druku

Udostępnij

Zbliża się V edycja Festiwalu Atelier Polskiego Teatru Tańca, zaplanowana w okresie h 21-26 lutego 2012 roku. Festiwal to kilkudniowe święto tańca, podczas którego prezentowane są publiczności premierowe spektakle młodych artystów Polskiego Teatru Tańca. W programie tegorocznej edycji znajdą się m.in. premierowe pokazy przedstawień Double Trouble (choreografia: Karolina Wyrwał), Arytmia (choreografia: Zofia Jakubiec i Tomasz Pomersbach), spektakl The Unknown-Niewiadoma (wersja 2012) w choreografii Pawła Malickiego, intensywne warsztaty tańca współczesnego prowadzone przez Paulinę Wycichowską oraz projekt Odkryj Swój Osobisty Ruch w Polskim Teatrze Tańca, poświęcony systemowi Labanowskiej Analizy Ruchu. Podczas siedmiodniowych warsztatów sponsorowanych przez Program Grundtvig uczestnicy nauczą się jak tworzyć i analizować ruch ciała. Na zakończenie projektu odbędzie się pokaz powarsztatowy. Wszyscy widzowie festiwalu będą mogli również wziąć udział w wykładach i projekcjach przygotowanych przez twórców projektu, które odbywać się będą wieczorami.

TaniecPOLSKA patronuje temu wydarzeniu.

Szczegółowe opisy spektakli i warsztatów dostępne są w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stronie:

http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/1004.php

Już ruszyła sprzedaż biletów: w impresariacie PTT oraz na stronie http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close