Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 21 czerwca o godz. 14.30  w ramach Praskiego Quadriennale (Prague Quadrennial of Performance Design and Space) odbędzie się prezentacja projektu kolektywu Flesh System (Korina Kordova, Przemek Kamiński, Mateusz Szymanówka) we współpracy z wegańską blogerką Jadłonomią (Marta Dymek).

 

Kulinarna extravaganza #abyss.foodposession to nowe wcielenie spektaklu #abyss.witchroulette stworzonego przez Flesh System (Korina Kordova, Przemek Kamiński, Mateusz Szymanówka) w 2013 roku. Come if you want to see what the devil eats in Praha!

 

Miejsce: Galerie U Betlémské kaple (Gallery at the Bethlehem Chapel), Praga, Czechy

Sekcja: Makers Exhibition, PQ 2015 Prague Quadrennial of Performance Design and Space

kuratorka: Rebekka A. Ingimundardottir

 

Praskie Quadriennale to największe na świecie wydarzenie poświęcone projektowaniu przestrzeni na potrzeby sztuk performatywnych. PQ prezentuje scenografię w szerokim spektrum – od scenografii scenicznej i projektowania kostiumów, po nowe praktyki, takie jak site-specific, performance, instalacje czy działanie w przestrzeni miejskiej. Tematem tegorocznej edycji (8-28 czerwca 2015) są hasła Music/Weather/Politics (Muzyka/Pogoda/Polityka).

 

Więcej informacji o Quadriennale 2015: http://www.pq.cz/en/

O sekcji „Makers Exhibition”: http://www.pq.cz/en/program/makers     

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close