Wersja do druku

Udostępnij

UWAGA! Obie premiery zostały odwołane. 

 

W marcu Marta Kosieradzka i Agnieszka Sterczyńska rozpoczęły drugi pobyt rezydencyjny w Centrum Choreograficznym Kelim w Tel Awiwie, który zakończy się premierą spektaklu If I wear w ich wykonaniu i choreografii. Premiera odbędzie się 25 marca 2020 roku, podczas festiwalu March Hare. Polska premiera zaplanowana jest na 5 kwietnia w Centrum Teatru i Tańca w Warszawie.

 

If I wear podejmuje zagadnienie wizualnej i kinetycznej tożsamości. Spektakl w różnorodny sposób opowiada o byciu i stawaniu się, zakrywaniu i uwidacznianiu, o patchworkowej tożsamości i mechanizmach władzy.

 

Choreografia i wykonanie: Marta Kosieradzka i Agnieszka Sterczyńska

Muzyka: collage

Czas trwania: 50 min

 

Spektakl został zrealizowany podczas rezydencji artystycznej w Kelim Choreography Center w Tel Awiwie przy wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza.

 

Praca została zakwalifikowana do finałowego etapu 3. Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego The Best OFF.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close